Пульт універсальний Air Mouse Keyboard H18
Air Mouse Keyboard H18 - це відмінно пропрацьована клавіатура, з функціональним тачпадом. Має стильний дизайн. Зміна тачпаду та клавіатури відбувається за допомогою кнопки керування пультом керування. Працює девайс на іонно-литієвій батарії, що є безумовним перевагою. Пультом здійснюється підтримка операційних систем Windows, MacOS, Android, iOS
Особливості:
- Міні бездротова клавіатура для ПК, смарт ТБ та інших мультимедійних пристроїв
- Кнопка перемикання клавіатури
- Вібрація як зворотній зв' язок
- Кмітлива високочутлива сенсорна панель
- Не потрібно встановлювати програмне забезпечення
- Регульована швидкість курсора
Характерики:
- Матеріал: АБС пластик
- Порт з' єднання: USB 2.0
- Режим передачі: 2,4 ГГц
- Відстань: до 10 м
- Частота передачі: 2400-2483 МГц (16 каналів)
- Джерело живлення: перезаряджена полімерна литій-іональна батарея
- Напруження заряду: 4,4 В - 5,25 В
- Зарядний струм: 300 мА
- Робочий струм: менше 15 мА (вібрація вимкнена)
- Гнобливий струм: менше 20 мкА
- Сумісність: для Android TV, для ПК
- Розмір: 142 мм x 90 мм x 19 мм (прибл.)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 142 мм |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Клавиатура |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Клавиатура | |
| Встроенный Тачпад | True |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴










