
Беспроводная поворотная камера видеонаблюдения IP в плафоне для лампочки E-Smarter E27 Full-HD 2MP c Wi-Fi
610 ₴
- В наличии
Оснащення:
- Ця модель з'єднується через бездротову WiFi мережу.
- Роз'єм для картки пам'яті SD, крім того, можливо, з'єднання до хмарного зберігання.
- Камера забезпечує перегляд на 360 градусів за Цельсієм.
- Режим зйомки «день/ніч» та запис у високій роздільній здатності дають змогу отримувати високоякісне зображення незалежно від часу доби.
- Пристрій підтримує функцію виявлення руху.
- Вбудований мікрофон і динамік дозволяє відтворювати голос через мобільний пристрій або планшет незалежно від реального місця розкладання.
Використовувати камеру відеоспостереження дуже просто. Спочатку потрібно синхронізувати камеру з мобільним пристроєм або планшетом, після чого всі дані з фотоапарата будуть завантажуватися в програму, що дасть можливість віддаленого перегляду відео в режимі онлайн. Крім того, доступ до камери може бути у всіх членів вашої родини, але максимальна кількість користувачів, які можуть дивитися відео одночасно – 3 пристрої.
Поворотна WiFi IP-камера, характеристики: Країна-виробник: Китай Тип камери: IP Форм-фактор: поворотний: Застосування: Внутрішня/вулична Тип матриці: CMOS; Роздільна здатність (Мп): 2; Формат стиснення: H. 264; Зображення картинки: Кольорова; Режим знімання "День/ніч": Так; Перемикання режимів "День/ніч": Програмне; Наявність ІЧ-підсвітка: Так; Дальність ІЧ-підсвітки: 20 м; Датчик руху: Так; Кількість мегапікселів: 2 Мп; Выявление движения: Да; Мікрофонний вхід: Так; Бездротовий інтерфейс: Так; Порт для SD-карти: Так; Захист обладнання від води та пилу IP: IP66; Кут повороту: 360°; Кут нахилу: 90° Живлення: Мережа 220 В; Напруга: 220 В; Максимальна робоча температура: 60°С ; Довжина: 80 мм; Ширина: 80 мм; Висота: 150 мм; Вага: 200 г; Працює з застосунком Easy Life (потрібно завантажити за QR-кодом); Камера відеоспостереження, комплектація: Панорамна IP WiFi камера; Комплект для кріплення; Патрон E27; Коробка. Камера лампочка E27 HD Smart Camera Отримайте повний контроль над безпекою вашого дому з нашою інноваційною Панорамною камерою лампочкою WiFi Camera 360° 2MP E27. Ця камера зовнішнього спостереження, інтегрована в стандартний патрон лампочки E27, пропонує унікальні можливості для огляду та моніторингу. Знімайте 360-градусні панорамні зображення з роздільною здатністю 2 мегапікселі, забезпечуючи чудову якість відео та чіткість деталей. Завдяки можливості під'єднання через WiFi, ви легко отримаєте доступ до відеоспостереження в реальному часі з будь-якого пристрою, використовуючи наш зручний мобільний застосунок. Камера обладнана функцією нічного бачення, гарантуючи безпеку навіть в умовах низької освітленості. Додатково вбудований детектор руху надсилає миттєві повідомлення на ваш смартфон у разі виявлення активності, гарантуючи вам мир і впевненість у вашому домі. Встановлення цієї розумної камери просте та швидке, а стильний дизайн робить її непомітною й естетичною. Надійність, функціональність і сучасні технології об'єднані в нашій Панорамній камері лампочкою Wi-Fi Camera 360° 2MP E27, щоб забезпечити вам максимальне задоволення від використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип камеры | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Формат сжатия | H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Дальность LED подсветки | 20 м |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Объектив | |
| Угол обзора по вертикали | 90 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 360 град. |
| Работа с изображением | |
| Обнаружение движения | Да |
| Интерфейсы | |
| Аудиовыход | Да |
| Микрофонный вход | Да |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 360 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 190 мм |
| Цвет | Белый |
- Цена: 610 ₴











