Плита Ocean M-2833 має 2конфорки з окремими регуляторами подавання. Кришка газової плитки захищає конфорки та речі від пошкоджень. А завдяки емальованому покриттю й алюмінієвому корпусу конфорки легко миється й довго слугуватиме.
Розкрий свої кулінарні здібності на максимум із портативною газовою плитою від Ocean, яка стане основним або запасним варіантом для приготування їжі в період відсутності електрики.
Особливості
- 2 конфорки
- Емальований корпус
- Емальована кришка
- Одночасне використання всіх конфорок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







