
Ніж керамбіт, забарвлення Blue ICE (павутинка)
250 ₴
- В наявності
- Код: KEr BL
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий керамбіт,
синій колір Blue ICE (павутинка)
Характеристики керамбіту Red Spider Web:
Загальна довжина, см: 24,6
Довжина ручки, см: 13,4
Довжина леза, см: 11,2
Матеріал леза: 420
Твердість сталі: 52-55 HRC
Товщина леза (максимальна товщина в обуха), мм: 3
Вага ножа, г: 80
Вага ножа в піхвах, г: 95
Матеріал руків'я: пластик
Матеріал чохла: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 80 г |
| Довжина у складеному стані | 24.6 см |
| Довжина ножа | 246 мм |
| Довжина рукоятки | 134 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 112 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







