
Ніж складний, автоматичний 722A "Багнет"
255 ₴
- В наявності
- Код: 00000002912
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний, автоматичний 722A
"Багнет"
Бюджетний викидний ніж 722A — чудовий вибір як для новачка, так і для досвідченого користувача ножів. Стильний зовнішній вигляд, якісне збірка та бюджетна ціна, що ще потрібно?
Цей викидний ніж має горизонтальний викид леза за допомогою кнопки. Від самовільного спрацьовування захищає надійний замок-фіксатор.
Автоматичний ніж 722A має 24,5 см повниї довжини, при вазі 138 г. Довжина леза — 11 см. У комплекті також йде чохол.
Характеристики викидного, автоматичного ножа "Багнет" (722A):
Повна довжина ножа, см: 24,5
Довжина в складеному стані, см: 13.4
Сталь: 420
Довжина леза, см: 11
Ширина леза, см: 2,2
Товщина леза в обусі, мм: 2
Вага, г: 138
Вага з чохлом, г: 148
Кнопка викидання леза.
Замок-фіксатор.
Дерев'яні накладки на ручку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 138 г |
| Довжина у складеному стані | 13.4 см |
| Довжина ножа | 245 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 54 HRC |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 138 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴











