Бюджетний рюкзак Xuan Yu Fan 40 л
Xuan Yu Fan - — це легкий, але водночас місткий бюджетний рюкзак для походів, риболовлі, подорожей. Створений із легкого нейлону, з розмірами 53 х 30 х16 см він стане Вашим незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Характеристики туристичного рюкзака Xuan Yu Fan:
Виробник: Xuan Yu Fan
Модель: 033-23
Матеріал: нейлон
Розмір: 53*30*16 см
Місткість: 40 л
Колір: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 53 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴







