Якісний рок браслет із шипами.
Характеристики рок браслета:
Бренд: Dalaful
Тип: браслет на руку
Стать: Унісекс
Повна довжина: 22.5 см
Довжина на "1 кнопці": 17,8 см
Довжина на "2 кнопці": 19,4 см
Довжина на "3 кнопці": 21 см
Тип кріплення шипа: заклепка
Тип кріплення на руці: кнопка
Матеріал браслета: шкіра
Матеріал шипів: метал
Ширина браслета: 1,75 см
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 225 мм |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кожа |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴








