
Багатофункціональний ніж (мультитул) Traveler A109
400 ₴
- В наявності
- Код: 00000002988
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Похідний туристичний набір Ложка — Вилка.
Колір синій
Повнорозмірна ложка!
Набір туриста ложка-вилка — це зручний і ергономічний мультитул. Для зручності використання він розділяється і Ви можете використовувати окремо ложку, а також вилку з ножем.
Ідеальний варіант для полювання, риболовлі, туризму та подорожей. З цим комплектом ви завжди матимете столове приладдя під рукою. Цей мультитул позбавить вас рутинного пошуку ложки, виделки, ножа та їх втрати. Компактний розмір дає змогу носити із собою й бути впевненим у тому, що у вас завжди буде ложка до обіду.
Функції мультитула ложка-вилка Traveler A109:
Ложка десертна;
Ложка чайна;
Відкривачка для консервів
Відкривачка для пляшок
Вилка
Ніж
Лопатка
Штопор
Шило
Багатофункційний гачок.
Особливості мультитула ложка-вилка:
Якісне збирання, ергономічність і зручність у використанні
Складаний, портативний дизайн, легкий
Стане в пригоді в поході, на риболовлі та в дорозі.
Характеристики похідного інструменту вилка-ложка A109:
Вага: 140 г;
Довжина в складеному стані: 10.8 см;
Довжина клинка: 7 см;
Висота клинка: 3,5 см;
Ширина клинка: 4 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Traveler |
| Вага | 210 г |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Колір | Синій |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Наявність чохла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функції | Ложка, Ложка чайна, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Виделка, Ніж, Лопатка, Штопор, Багатофункціональний гачок, Шило |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴











