Ніж балісонг K20B (синій)
Балисонг, а у простородстві ніж-метелик, — складной нож з клинкою, що ховається в складеному положенні в ручці, утвореній двома поздовжніми половинками з П-подібним перерізом, шарнірно з'єднаними з хвостовиком клинка. Під час відкривання половинки колодки обертаються на 180 градусів у протилежні напрямки щодо клинка, коричнева клинок і, з'єднуючись, утворюючи колодку.
Балисонг K20GR є яскравим представником цього типу ножів. Повна довжина цієї «метелики» становить 22,5 см, водночас довжина клинка становить усього 9,5 см. Вага 106 г. Виготовлений балісонг з 420 сталі. Якісний, збалансований клинок чудово підійде як для побутового використання, колекціонування, так і для фліпінгу, який став уже своєрідною субкультурою.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні, тренувальні, футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Характеристики балісонга K20B:
Загальна довжина, мм: 225
Довжина ручки, мм: 130
Довжина леза, мм: 95
Товщина леза, мм: 2
Матеріал леза: 420
Твердість сталі: 52-54 HRC
Колір: синій
Вага ножа, г: 106
Матеріал руків'я: метал
Чохол: немає
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 106 г |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 106 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴










