Ніж Buck 009 для військових та мисливців
Недорогий ніж Buck 009 - це чудовий подарунковий варіант. Даний ніж підходить не тільки для мисливських, або мілітарі потреб, але і побутового використання. Довжина цього клинка - 22,5 см, довжина леза - 9,5 см. Даний ніж представлений в двох кольорових варіантах (при замовленні - уточніть бажаний колір).
Деталі. Чохол в комплекті.
Характеристики ножа Buck 009:
Загальна довжина: 22,5 см
Довжина клинка: 9,5 см
Твердість клинка: 56HRC
Сталь клинка: 420C
Ширина клинка: 3 см
Товщина клинка: 0,4 см
Колір клинка: темний / білий
Вага: 210 г
Матеріал клинка: нержавіюча сталь
Матеріал рукоятки: термопластичний резинопластик
Піхви з нейлону
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Вага ножа | 210 г |
| Довжина у складеному стані | 22.5 см |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піхов | Кордура |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Призначення | Тактичний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 9.5 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Прогумований пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴







