
Ніж складаний MiTeCo Tenacious Black (Павук)
480 ₴
- В наявності
- Код: 00000093019
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складний MiTeCo Tenacious Black
"Павук"
Ніж складаний MiTeCo Tenacious Black "Павук" — це вже повноцінний, багатофункціональний ніж, який можна використовувати як колекційний екземпляр, так і "робочий інструмент" в походах, риболовлі.
Загальна довжина цього ножа 19.7 см, а вага 134 г. Ергономічна ручка з G10 матеріалу — надійно фіксує ніж у вашій руці та не дає змогу йому вислизати. Привести ніж у "робочий стан" зручно навіть однією рукою, завдяки отвору в лезі, а спеціальний болт кріплення дасть Вам змогу відрегулювати легкість ходу леза індивідуально під себе.
Характеристики ножа — MiTeCo Tenacious Black:
Країна виробник: КНР
Загальна довжина: 19.7 см
Довжина леза: 8.6 см
Матеріал руків'я: G10
Твердість леза: 57-59 HRC
Сталь: 5Cr15Mov
Поверхня леза: Paint
Наявність чохла: Немає
Тип ножа: складаний
Додаткові функції: -
Толщина леза: 2.5 мм
Вага: 134 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 134 г |
| Довжина у складеному стані | 11.3 см |
| Довжина ножа | 197 мм |
| Довжина рукоятки | 113 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 5Cr15Mov |
| Матеріал піхов | Відсутній |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴











