Ніж метелик 828
Балисонг, а у простородстві ніж-метелик, — складной нож з клинкою, що ховається в складеному положенні в ручці, утвореній двома поздовжніми половинками з П-подібним перерізом, шарнірно з'єднаними з хвостовиком клинка. Під час відкривання половинки колодки обертаються на 180 градусів у протилежні напрямки щодо клинка, коричнева клинок і, з'єднуючись, утворюючи колодку.
Балисонг "Чорний череп" є класичним представником цього різновиду ножів. Повна довжина цієї «метелики» становить 23,5 см, водночас довжина леза — 10,5 см. Вага ножа 181,2 гр. Виготовлений балісонг з AISI 420 сталі. Якісний, збалансований клинок чудово підійде як для побутового використання, колекціонування, так і для фліпінгу, який став уже своєрідною субкультурою.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір балісонгів на будь-який смак, класичні, тренувальні, футуристичні ножі-метелики з градієнтним забарвленням і помітним дизайном.
Купити ніж-метелик можна залишивши нам заявку, клікнувши на кнопку «Купити».
Характеристики ножа балісонга Чорний череп":
Загальна довжина, мм: 235
Довжина ручки, мм: 135
Довжина леза, мм: 10,5
Товщина леза, мм: 3
Покриття леза: Paint
Матеріал леза: AISI 420
Твердість сталі: 54-56 HRC
Вага ножа, г: 181,2
Матеріал руків'я: метал
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 200 г |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Довжина ножа | 233 мм |
| Довжина рукоятки | 13 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність чохла | Немає |
| Наявність кліпси | Немає |
| Загальна довжина | 233 |
| Поверхня леза | satin finish, blacked and embossed pattern |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Балісонг |
| Тип складаного | балісонг |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴








