
Рок браслет, шипований. Гострий високий шип
290 ₴
- В наявності
- Код: RBK L
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний шкіряний браслет із високим шипом.
Характеристики шкіряного рок браслета:
Тип: браслет на руку
Стать: Унісекс
Повна довжина: 26 см
Розмір: 17 см; 18см; 19.5 см; 20.5 см.
Тип кріплення шипа: заклепка
Тип кріплення на руці: застібка
Матеріал браслета: шкіра
Матеріал шипів: метал
Ширина браслета: 2,6 см
Вага: прибл. 20 гр
Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 260 мм |
| Замок | Замок-пряжка |
| Кількість каменів | 14 шт. |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Готичний |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴








