-5%

Ніж викидний, автоматичний Тотем PA98M2
500 ₴
475 ₴
- В наявності
- Код: 00000093013
+380 (95) 551-34-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж стилет автоматичний,
Карбон
Автоматичні викидні ножі з горизонтальним викидом леза серії АРМО — це якісні викидухи, з чималими габаритами (24.2 см повної довжини) і мають вагу 142 г, що досить багато і каже про якість збірки.
Чудово лежать у руці. Заточка леза — тільки з одного боку (див. фото), тому ці викидухи не потрапляють під категорію заборонених, тому що не є Стилетами.
Характеристики викидного ножа Армо Карбон:
Загальна довжина, см: 24,2
Довжина леза, см: 8,7
Товщина леза, мм: 2
Довжина ручки, см: 13,7
Твердість сталі, HRC: 54-56
Маса, г: 142
Поверхня леза: Mirror Polish
Наявність кліпси: немає
Матеріал руків'я: Метал, пластик
Тип замка: Liner Lock
Марка стали: 440 C
Характеристики
| Вага з чохлом | |
|---|---|
| Вага | 142 г |
| Основні | |
| Вага ножа | 142 г |
| Довжина у складеному стані | 13.7 см |
| Довжина ножа | 242 мм |
| Довжина рукоятки | 137 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Матеріал руків'я | Метал, Пластик/Поліпропілен |
| Наявність чохла | Да |
| Наявність кліпси | Немає |
| Загальна довжина | 246 |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 440C |
| Тип замка | Plunge Lock (Botton Lock) |
| Тип складаного | викидний |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴








